Přihlásit se

Ještě nemáte vytvořen účet?

Registrovat
Komplexní řešení iTOLed

iTOLed není jen značka kvalitních svítidel využívajících technologii LED, ale poskytovatel komplexního řešení v oblasti osvětlení interiérů a exteriérů moderními LED svítidly. Na základě požadavku a seznámení se situací vám pomůžeme s celým procesem realizace nového osvětlení.

Poradenství

Pomůžeme vám vybrat vhodné osvětlení vašich prostor. Navrhneme vhodná svítidla, s ohledem na využití prostor a prováděné činnosti světelný výkon, teplotu světla (barvu chromatičnosti), ochranu krytí proti vnějším vlivům a další parametry. Rovněž poskytneme kvalifikovanou kalkulaci návratnosti investice do nového osvětlení. Pokud se na vás bude vztahovat možnost využití některého dotačního titulu, poradíme s financováním projektu.

Výpočet osvětlení

Na základě seznámení se s prostorami provedeme výpočet vhodného umístění a výkonu svítidel a to s ohledem na platnou legislativu, příslušné normy řešící zejména hygienu práce a světelnou pohodu uživatelů příslušného prostoru. Simulaci a výpočet osvětlení provádíme programy DIALux a DIALux EVO.

Zpracování projektu

Důležitým předpokladem pro realizaci osvětlení je zpracování projektové dokumentace osvětlení, kterou vytváří kvalifikovaní projektanti.

Odborná montáž

Pro správnou funkci dodaných svítidel provádíme jejich odbornou montáž zkušenými pracovníky.