Načítám...

0
Nákupní košík
Váš košík je prázdný

Obchodní zástupce pro průmyslové provozy

lokalita: kraje Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský

Náplň práce:
vaší prací bude starost o stávající zákazníky a oslovení nových v segmentu výrobních a logistických společností ve vašem regionu, prezentace produktů, odborné poradenství, tvorba nabídek

Požadujeme:
alespoň SŠ vzdělání nejlépe technického směru, velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, zkušenosti z oblasti obchodu s technickými produkty, případně TSB vítány, dobrá znalost práce s PC, samostatnost, tr. bezúhonnost, zkušený řidič, vlastní vozidlo, živnostenský list

Nabízíme:
samostatnou práci v moderním perspektivním oboru, vysoce kvalitní produkt, odborné zázemí, atraktivní systém odměňování v závislosti na výsledcích, po zapracování možnost poskytnutí firemního vozidla a notebooku.

Nástup: únor 2017