Přihlásit se

Ještě nemáte vytvořen účet?

Registrovat
LED pouliční osvětlení iTOled ORION 60W
Kód zboží:
Prodejní cena s DPH: 4.828,- Kč
3.990,- Kč

LED pouliční lampy iTOled ORION pro osvětlení komunikací jako moderní alternativa pro neekonomické sodíkové lampy

Certifikáty:

tuvrohsceik10

Barevná teplota
Teplá bílá (3000K)
Neutrální bílá (4000 - 4500 K)

     LED pouliční osvětlení iTOled ORION jsou LED svítidla pro osvětlení komunikací  jako moderní alternativa pro neekonomické sodíkové lampy, které se nyní nejčastěji používají na komunikacích. Technologie LED garantuje výrazné snížení spotřeby elektrické energie a zároveň zlepšuje kvalitu osvětlení při více než 10-ti násobně větší životnosti.

     Speciálně navržený optický systém se skleněnou čočkou tvaruje světelný paprsek tak, aby byla ulice osvětlené rovnoměrně i přes velké rozestupy mezi lampami. LED Svítidla iTOled ORION mají vysoký index podání barev (CRI) – což má přímý dopad na zlepšení vnímání detailů okolí a zvýšení bezpečnosti účastníků silničního provozu. Certifikát krytí IP65 zajišťuje spolehlivost za každých podmínek.

     Čipy LED COB Epistar s měrným světelným výkonem až 110lm/W – nejnižší možná spotřeba elektrické energie ve srovnání se svítidly nízké kvality vyskytující se na současném trhu při stejné úrovni intenzity osvětlení. Svitidla iTOled ORION jsou vyráběny standartně s výkonem 40W, 60W, 80W, 100W. Na zakázku lze zadat do výroby i jiné výkonové varianty. Díky vysoké kvalitě provedení a spolehlivým komponentům poskytujeme na svítidla řady iTOled ORION až 5ti letou záruku.