Přihlásit se

Ještě nemáte vytvořen účet?

Registrovat
iTOled BELLATRIX
Kód zboží:
Prodejní cena s DPH: 787,- Kč
650,- Kč

Výkon
18W

LED svítidla iTOled BELLATRIX mají zabudovaný pohybový senzor 360 ° se soumrakovým čidlem. V kombinaci s účinným systémem LED a špičkovým napájecím zdrojem můžeme dosáhnout co nejnižší spotřeby elektrické energie – senzor pohybu začíná pracovat až po docílení nastaveného soumraku a svítidlo se rozsvítí až bezprostředně po detekci pohybu.

Senzor pohybu umožňuje nastavit tyto parametry – časové zpoždění vypnutí osvětlení v rozmezí od 8 sekund do 30 minut, dosah detekce v rozmezí od 1 do 12 m, soumrakový snímač pro uvedení senzoru do chodu v rozmezí od 10 do 2000lx. Všechny tyto parametry lze nastavit pomocí přepínačů, které jsou k dispozici po sejmutí krytu svítidla.

Dokonalý výkon

Komponenty LED a napájecí soustava nyjvyšší třídy zaručují vysoký měrný světelný výkon – jak jen možná nejnižší spotřeba elektrické energie ve srovnání nejen s konvenčními zdroji světla, ale také s levnou třídou LED svítidel na současném trhu. Díky vysoké kvalitě provedení a spolehlivým komponentům poskytujeme na svítidla řady BELLATRIX 3 letou záruku.